Architekci – o nas

Marek Tobiasz – Architekt

Marek Tobiasz - Architekt

 > członek Izby Architektów Rzeczypospolitej, Nr upr: MPOIA/1508/091/2008

Edukacja:

 

> 2002r. - stypendium w Stanach Zjednoczonych - University of Tennessee College of Architecture and Design

> 2003r. - ukończone studia na Politechnice Krakowskiej z wynikiem Bardzo Dobry. Dyplom respektowany przez Królewski Instytut Brytyjskich Architektów. Royal Institute of British Architects.

 

Doświadczenia zawodowe:

 

>2002r. - internship - A. WILLIAM SEEGERS ARCHITECTS w Chicago. 

>2002r. - internship - Michale J. Leary Architect w Chicago.

 

Szkolenia:

 

>2009r. -  Zarządzanie i organizacja czasu pracy.

Izabela Tobiasz – Architekt

Izabela Tobiasz -  Architekt 

 

Edukacja:> 2002r. - stypendium w Niemczech - HOCHSCHULE FUR ANGEWANDTE WISSENSCHAFT UND KUNST - Hildesheim.
> 2003r. - ukończone studia na Politechnice Krakowskiej z wynikiem Bardzo Dobry. Dyplom respektowany przez Królewski Instytut Brytyjskich Architektów. Royal Institute of British Architects.

Uważamy, że świat pozbawiony jest równowagi! Albo jesteśmy przedsiębiorczy i pniemy się w górę, albo spadamy w dół. Przedsiębiorczość dotyczy każdego, zaczynając od własnego gospodarstwa domowego, kończąc na przedsiębiorstwach zatrudniających tysiące osób!
Przenosimy naszą filozofię do wykonywanej przez nas pracy, dlatego jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem specjalistów.

W ramach naszej działalności wspomagamy inwestora na każdym etapie procesu inwestycyjnego, od przeprowadzenia oceny opłacalności zakupu nieruchomości, poprzez zaprojektowanie i realizację inwestycji, do zakończenia prac i przekazania obiektu do funkcjonowania.

Bazujemy na ponad 12-stoletnim doświadczeniu, zdobytym przy wykonywaniu projektów domów z bala, projektów obiektów usługowych czy projektów obiektów przemysłowych. Świadczymy usługi z zakresu projektowania przychodni i obiektów opieki zdrowotnej oraz projektowania szkół i przedszkoli.

Tobiasz Architekci – dlaczego my?

Dlaczego z nami warto współpracować i warto nas polecać?

Ponieważ nasze podejście koncentruje się na odnalezieniu sedna - złotego środka Inwestycji!
Ponieważ patrzymy na projekty jak na inwestycje!
Ponieważ w poszczególnych projektach/inwestycjach liczą się zupełnie inne rzeczy, stawiane są różne cele, zawsze jest różny kontekst!
Ponieważ wiemy, że obiekt powinien być atrakcyjny dla klienta, przez co przyciągający, co przekłada się na zwiększenie zysku.
Ponieważ wiemy, że przy użyciu odpowiednich środków, nawet przy niskim nakładzie możemy uzyskać wartość, pożądany efekt. Im mniejszy nakład, tym większa rentowność, a więc większe bezpieczeństwo inwestycyjne.
Ponieważ mamy 12 letnie doświadczenie poparte Uprawnieniami Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej
Ponieważ wykonujemy projekty tak aby Klienci byli zadowoleni i polecali nas dalej.Ponieważ uważamy że firma się rozwija wtedy gdy Klienci wracają, lub polecają innym.

BO PROJEKTUJEMY, DORADZAMY I BUDUJEMY!
Tobiasz Architekci Grupa Projektowo Inwestycyjna