Projekty wnętrz

Każdy projekt wnętrz, który mamy przygotować, traktujemy jako nowe wyzwanie. Do każdego nowe zlecenia podchodzimy indywidualnie i z maksymalnym zaangażowaniem. Projektujemy, zachowując szacunek dla zastanych wartości oraz stosując funkcjonalne i estetyczne rozwiązania.


Jesteśmy architektami i w ramach naszej pracy przygotowujemy projekty domów i mieszkań oraz projekty obiektów usługowo-przemysłowych, a także aranżujemy wnętrza mieszkań i przestrzeni publicznych. Nasze projekty wnętrz kształtowane są tak, aby aranżacja stwarzała domownikowi możliwość odpoczynku i zrelaksowania się bądź poprzez odpowiednio dobrane walory promowała przestrzenie publiczne.
Projektowane przez nas obiekty są atrakcyjne dla klienta, przez co przyciągają, co przekłada się na zwiększenie zysku.
Stylizujemy wnętrza mieszkań przeznaczonych pod wynajem, a za pomocą aranżacji wydobywamy z mieszkań ich ukryty potencjał oraz podnieść wartość rynkową nieruchomości.
Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz usługowych. W dotychczasowej działalności przygotowaliśmy m.in. projekty wnętrz galerii handlowych i innych obiektów handlowych, projekty basenów czy projekty kręgielni.
dla nas ważne
1. Wiedza, doświadczenie, talent i kreatywność to atrybuty dobrego Architekta.
Pracownia stale poszerza swoja wiedzę, odrzucamy szablonowe rozwiązania.
2. Dokładność w projektowaniu- zwracamy uwagę na detale a każdy element jest częścią całości, dlatego jest ważny. Dokładna dokumentacja którą otrzymasz da Ci konkretną informacje o rozwiązaniach i materiałach
3. To Ty jesteś najważniejszy dlatego my dla Ciebie jesteśmy elastyczni. Słuchamy Twoich sugestii, wprowadzamy nasze wizje ale nigdy na siłę, proponujemy optymalne rozwiązania dla Twojego budżetu.
4. Jesteśmy terminowi, bo wiemy ile kosztuje stresu przedłużanie remontu
5. Nasze pomysły nadzorowane są na budowie- bierzemy za nie odpowiedzialność
6. Jesteśmy otwarci na promocje, każdy je lubi . Dlatego renomowane marki często je oferują.