Projekty

Usługi projektowe, doradcze i ogólnobudowlane to nasza specjalność. Jako architekci realizujemy projekty, których forma wynika z funkcji podyktowanej tym, żeby służyła CZŁOWIEKOWI.
Patrzymy na projektowanie w bardzo szerokim kontekście, zwłaszcza inwestycyjnym. Przyjmujemy rolę Inwestora, inwestujemy, konstruujemy inwestycję.
Dzięki takiego spojrzeniu jesteśmy w stanie zrozumieć Inwestora i wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom.

Projekty domów i budynków usługowo-przemysłowych

Zajmujemy się projektowaniem domów i wnętrz domów, w tym projektami domów i budynków z bala. Wykonujemy projekty hoteli i pensjonatów, obejmujące projekty pokoi hotelowych oraz projekty sal konferencyjnych czy projekty restauracji i sal weselnych, jeśli mają one wchodzić w skład danego obiektu wypoczynkowego. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu galerii handlowych oraz projektowaniu innych obiektów usługowych. Podejmujemy się realizacji nietypowych zamówień, np. przygotowania projektu wnętrza basenu czy projektu kręgielni. Uzupełnieniem zakresu działalności jest projektowanie budynków przemysłowych.

Wykonując projekt, poświęcamy się odnalezieniu złotego środka.

Ponieważ nasze podejście koncentruje się na odnalezieniu sedna – złotego środka Inwestycji!
Ponieważ patrzymy na projekty jak na inwestycje!
Ponieważ w poszczególnych projektach/inwestycjach liczą się zupełnie inne rzeczy, stawiane są różne cele, zawsze jest różny kontekst!
Ponieważ wiemy, że obiekt powinien być atrakcyjny dla klienta, przez co przyciągający, co przekłada się na zwiększenie zysku.
Ponieważ wiemy, że przy użyciu odpowiednich środków, nawet przy niskim nakładzie możemy uzyskać wartość, pożądany efekt. Im mniejszy nakład, tym większa rentowność, a więc większe bezpieczeństwo inwestycyjne.
Ponieważ mamy 12-letnie doświadczenie poparte Uprawnieniami Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej
Ponieważ wykonujemy projekty tak, aby Klienci byli zadowoleni i polecali nas dalej.
Ponieważ uważamy, że firma się rozwija wtedy, gdy Klienci wracają lub polecają innym. 
Wykonujemy projekty budowlane, aranżacje wnętrz, a także, współpracując ze specjalistami innych branż, opracowujemy całościowe projekty techniczne, adaptacje projektów skutkujące uzyskaniem decyzji o Pozwolenie na Budowę. Pracownia Architektoniczna jest miejscem, w którym tworzymy dokumentacje do pozwolenia na budowę oraz przeprowadzającym formalności przez urząd. Biuro projektowe realizuje projekty jako generalny projektant i współpracuje z renomowanymi biurami inżynierskimi w zakresie branż, poza branżą architektoniczną oraz bierze aktywny udział w procesie realizacji inwestycji w postaci nadzorów autorskich oraz Inwestorstwa zastępczego bądź wykonawstwa robót budowlanych czy remontowych. W trosce o szczegóły jesteśmy gotowi wykonać budowę i remont dla naszego Klienta. Zdobyte przez nas wcześniejsze doświadczenie podparte jest Uprawnieniami budowlanymi. Wykonujemy projekty, w których używamy niski nakład finansowy oraz odpowiedni zabieg projektowy, przez co wydobywamy potencjał miejsca, podnosząc jego wartość!